VİZYONUMUZ

Kaliteli hizmet anlayışı ile ihtiyaçlara doğrudan karşılık vermeyi amaçlayan markamız, en değerli şey olan zamanın boşa harcanmamasına yönelik çalışmalar yaparken; dünyamız için en kutsal şeylerden olan toprağın en sağlıklı ve en verimli biçimde işlenmesine yönelik üretim ve hizmetlerine devam etmektedir.

“ZEHİRLİ KİMYASAL KULLANMA, ÇEVRE KİRLENMESİN, SAĞLIĞIN BOZULMASIN “

Marka çalışmalarımızı belirleyen vizyon ve misyonumuzu özetleyen “Zehirli Kimyasal Kullanma, Çevre Kirlenmesin, Sağlığın Bozulmasın “sloganıyla müşteri ilişkilerimizi belirliyoruz.

Zehirli Kimyasal Kullanma

Gelişen teknolojiyle birlikte zirai alanda üretilen maddelerin birçoğu, zararlı kimyasallardan oluşmaktadır. Kullanıcıları, kısa süreli amaçlar için verimin arttığına ikna eden bu zararlı maddeler, dünyamıza ve elde edilen kültür ürünlerine doğrudan kalıcı şekilde zarar vermektedir.

MİSYONUMUZ

Çevre Kirlenmesin

Toprak ve tarım alanlarının kirlenmesi, betonarme ya da suni yapıların kirlenmesinden çok daha direkt sonuçlara sahip olan, ilerleyen süreçlerde beslenme döngüsünü doğrudan değiştiren sorunların başında gelmektedir.

Çevre kirliliği hem günümüz dünyasında sağlıksız süreçlerin başlamasına hem de ilerleyen dönemlerde kalıcı şekilde sağlıksız ürünlerin döngüye girmesine sebep olmaktadır.

 

Sağlığın Bozulmasın

İnsan sağlığının bozulması, genetik faktörlerden kaynaklı olarak nesillerden nesillere tesir gösteren, insan sağlığı kadar insanlığın geleceğini de etkileyen problemlerdendir. Özellikle tarım alanında kullanılan kimyasallar, bu sorunları tetikleyen tehditlerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Kapar Organik; sloganıyla da ifade ettiği gibi kaliteli hizmet anlayışını sunarken; zararlı kimyasalların kullanılmamasını destekleyen, insan sağlığını önemseyen ve çevre temizliğini ön planda tutan anlayışıyla, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.